Trener biznesu i sprzedaży, dyplomowany coach i mentor, ekonomista — Maciej Kozubik

Jestem absolwentem dwóch uczelni wyższych Akademii Ekonomicznej w Katowicach (dzisiaj Uniwersytet Ekonomiczny) i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. 

Ukończyłem Akademii Coacha i Akademii Trenerów Biznesu, międzynarodowy kurs CoachWise Essentials Program™Team Coach (ICF Continuing Coach Education), posiadam certyfikat konsultanta DISC D3+BAI oraz trenera i coacha sprzedaży.

Działam zgodnie ze standardem szkoleniowym HRD BP (Szkolenia Efektywne Biznesowo). 

Jestem mentorem dla handlowców, przedsiębiorców i początkujących menedżerów, który ukończył Międzynarodowy Kurs Mentoringu PROMENTOR autoryzowany przez Institute of Leadership & Management.

Mam wieloletnie doświadczenie w biznesie oraz sprzedaży (w branży finansowej, reklamowej i FMCG). W zawodzie coacha i trenera realizuję projekty głównie dla małych i średnich firm.

Specjalizuję się w procesach szkoleniowo-edukacyjnych z obszaru sprzedaży, w szczególności obsłudze klienta, negocjacjach handlowych, poszukiwaniu klienta oraz technikach sprzedaży. Jak również przywództwa i przedsiębiorczości.

 

Kilka faktów mówiących o tym, kim jestem:

 

Właściciele firm proszą mnie o pomoc, gdy:

 

Klienci oczekują ode mnie to, czego oczekują, ponieważ moje pomysły i sposoby pracy są inne:

 

Jakim jestem człowiekiem?

Jestem trenerem biznesu o dużym dystansie do siebie i świata. Świadomym optymistą, który w każdym błędzie dostrzeże coś pozytywnego. Nieprzerwanie dążę do doskonałości we wszystkim, co robię, dlatego wyznaczam sobie ambitne cele i permanentnie szukam nowych inspiracji.

Uwielbiam aktywnie i zdrowo spędzać czas wolny – pięć lat trenowałem sztuki walki, obecnie biegam. Co mnie wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawiam ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jestem przekonany, że jak każdy czasem popełniam błędy, tak samo, jak każdy jest stworzony, by osiągnąć sukces.

 

Czym kieruję się w życiu?

“Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu” – autor nieznany.

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.” – Henry Ford.

 

Podsumowanie

Mam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, w branży finansowej, reklamowej i FMCG — zdobywane od 1999 r. Od 2010 roku działam jako Coach, a od 2011 r. jako Trener Biznesu, w 2015 podniosłem kompetencję w obszarze Coach i Trener Sprzedaży. Doświadczenie zdobywałem, prowadząc działalność gospodarczą oraz pracując w korporacjach. W tym czasie odpowiadałem za sprzedaż (mikro, małe oraz średnie firmy do 25 milionów obrotu rocznego, oraz dla klienta indywidualnego), szkolenie współpracowników i bieżące funkcjonowanie własnej firmy. Jestem autorem szkoleń internetowych i stacjonarnych.

Na co dzień współpracuję z osobami, którym zależy na zwiększaniu, własnej efektywności. Coachingowo pracowałem ze sportowcami, wyższą kadrą zarządzającą, handlowcami i pracownikami sektora bankowego, ludźmi biznesu oraz z przyszłymi przedsiębiorcami.

Dodatkowo kooperuję z osobami, którym zależy na wykorzystaniu, najnowszej wiedzy i doświadczenia. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży i umiejętności menedżerskich, przedsiębiorczości i rozwoju osobistego.

Regulamin | Polityka Prywatności | Utworzono w WebToLearn